Tom van den Berg
Analytics & Optimization Expert Online Dialogue

De afgelopen jaren heb ik als webanalist ervaring opgedaan bij T-Mobile en Rituals. Om mij nog verder te ontwikkelen op het gebied van optimalisatie en A/B testen ben ik bij Online Dialogue aan de slag gegaan. Als optimalisatie expert met een achtergrond als webanalist probeer ik een brug te slaan tussen data en marketing. Doel: steeds meer beslissingen nemen op basis van data en uiteindelijk de bezoeker steeds beter begrijpen. De afwisseling tussen verschillende klanten houdt mij scherp. Naast zijn werkzaamheden bij Online Dialogue sport Tom graag en wil hij zoveel mogelijk van de wereld zien.
-
Waarom server-side A/B-testen?
Je hoort het steeds vaker, organisaties die server-side A/B-testen in plaats van client-side. Wat houdt dit in? Waarom zou je server-side testen? Wat zijn de uitdagingen? En welke verschillende oplossingen en tools zijn er? In dit artikel proberen we deze vragen zo goed mogelijk voor je te beantwoorden.
-
Verslag van de Conversion Conference in Berlijn
In Berlijn werd van twee tot en met vier november de Conversion Conference gehouden op het collectieve event Data Driven Business. Behalve Conversion Conference, waren er nog twee congressen op dit event: eMetrics Summit en Predictive Analytics World. Een verslag van dit event in Berlijn met Deutsche optimierung, heerlijke currywurst en vele interessante en bovenal gezellige vakcollega’s. In dit artikel aandacht voor een aantal interessante sessies.
-
Social Media Request: social media voor het goede doel
Geïnspireerd door alle initiatieven rondom Serious Request ontstond het idee om ook een actie te starten. Tom woont vlak bij Leiden en zag al diverse initiatieven voorbij komen. Gezien de eigen passie die bij social media ligt was de connectie snel gemaakt. Na een aantal avonden brainstormen zijn we (@dennishamakers en @tomvdberg1) op het idee van Social Media Request gekomen.
Bedrijven ontvangen gedurende een interactieve brainstormsessie ins en outs rondom de inzet van social media. Dit in ruil voor een donatie (€1.000,-) aan 3FM Serious Request, is het idee achter Social Media Request.