Alison Sainsbury
Director Value Engineering & Business Optimisation Sitecore

Met meer dan 20 jaar ervaring in verschillende sectoren werk ik samen met stakeholders op alle niveaus van organisaties om hen te helpen echte bedrijfswaarde te halen uit hun marketingtechnologie, met een bijzondere focus op Sitecore Experience Platform.
Als Director of Value Engineering & SBOS voor Azië-Pacific Japan geef ik leiding aan een team van toegewijde, getalenteerde mensen die nauw samenwerken met onze verkoop-, marketing- en klantsucces teams om maximale waarde te leveren aan klanten en de doelstellingen van de organisatie te realiseren.
Ik ben gepassioneerd over alle aspecten van digitale ervaring en update mijn kennis voortdurend op het gebied van klantervaring, gegevensbeheer en privacy, SEO/SEM, contentmarketing, UX en UI. Ik ben gefascineerd door hoe digitale marketing onze wereld verandert en ik help graag bedrijven die de transformatie die verandering van hen vraagt, omarmen.
-
3 manieren om nóg beter gebruik te maken van mobile marketing
Door de stijging in het gebruik van mobiele apparaten bij het doen van aankopen, zijn ook de verwachtingen van consumenten op dit vlak toegenomen. Om hun bestaande klanten te behouden en nieuwe klanten aan te trekken, is het daarom van belang dat merken bijblijven en dat hun mobiele aanbod van uitstekende kwaliteit is. In dit artikel drie manieren hoe merken dit kunnen realiseren.